اینستاگرام،ربات و کانال تلگرام فیش هانتر در هر لحظه با شماست!

color picker

 

 

 

 

 

 

 

توضیحاتی در مورد چرخ اسپینینگ :

 

چرخ اسپینینگ برای ماهیگیری انواع ماهی های مهاجم آب شور و شیرین از جمله قزل آلا، سوف و اردک ماهی و معمولا با طعمه مصنوعی (spinner) مورد استفاده قرار می گیرد. در چرخ اسپینینگ کلاچ ممکن است بر روی چرخ باشد یا در زیر آن. اندازه چرخ اسپینینگ باید متناسب با طول و وزن چوب و اندازه ماهی که قرار است صید شود انتخاب شود.

هر چه قطر اسپول بیشتر باشد به شما در پرتاب های بلندتر کمک می کند و در زمان جمع کردن نخ، نخ با سرعت بیشتری به دور اسپول جمع می شود. بر روی بدنه چرخ نوشته شده که از هر سایز نخ چه میزان باید بر روی چرخ بسته شود.

چرخ های اسپینینگ به عنوان چرخ های اسپول ثابت نیز شناخته می شوند ، این نوع چرخ از اوایل دهه 1870 میلادی در آمریکا مورد استفاده قرار میگرفتند.این چرخ ها در ابتدا به منظور استفاده از طعمه هایی ساخته شد که برای پرتاب با چرخ های بایت کستینگ زیادی سبک بودند .

در افراد راست دست ،چوب و چرخ متصل به آن در دست قوی تر یعنی دست راست قرار میگیرد تا برای پرتاب و مقابله با زور زدن ماهی آمادگی کافی وجود داشته باشد و دسته چرخ در دست چپ قرار می گیرد و در افراد چپ دست نیز برعکس همین حالت مورد استفاده است. اختراع چرخ اسپینینگ مشکل پس زدن نخ روی چرخ رو حل کرد و به دلیل اینکه چرخ، اسپول چرخنده ندارد ،جلوی باز شدن نخ و در هم تنیدنش رو خواهد گرفت.

اگرچه در چرخ های اسپینینگ مشکل پس زدن نخ حل شده ولی گاهی ممکن است نخ بر روی اسپول گره بخورد و یا به دلیل سست بودن گره اولیه ، این گره باز شده و نخ از دست برود. در این نوع چرخ لازم است که حلقه نگه دارنده نخ که در بالای موتو قرار دارد برای هر پرتاب باز شود و پس از پرتاب سریعا بسته شود و پس از آن اقدام به اسپین کردن شود .

درباره فیش هانتر

marlin min

وارد کننده تمامی لوازم تخصصی ماهیگیری

وارد کننده قطعات مصرفی جهت تعمیرات

انجام تعمیرات تخصصی لوازم ماهیگیری

فروش بصورت عمده و تک فروشی و ارسال به تمام نقاط کشور

بیشتر...

ورود اعضا

گروه ماهیگیری فیش هانتر

testimonial 1

"دوست عزیز از اینکه گروه ما را جهت همراهی در ماهیگیری خود انتخاب نموده اید کمال تشکر را دارم و امیدوارم بتوانم همراه با تیم فیش هانتر لحظات خوشی را برای شما در جزیره زیبای کیش رقم بزنم."

صفارزاده *مدیریت فیش هانتر*

testimonial 2

"دوست عزیزم من شما را در تورهای ماهیگیری گروه در جزیره زیبای کیش همراهی خواهم نمود و هر آنچه که در مورد ماهیگیری در جنوب ایران و خلیج فارس نیاز باشد به شما آموزش خواهم داد."

سرپرست تور

آدرس فروشگاه فیش هانتر کیش

درباره ما

گروه ماهیگیری فیش هانتر با بیش از 10 سال سابقه ماهیگیری ورزشی در ایران در حال راه اندازی بزرگترین وکاملترین مرجع ماهیگیری ایران می باشد

بیشتر...

تماس با ما

آدرس: کیش بازار ونوس طبقه فوقانی بانک صادرات غرفه 271

آدرس ایمیل: info@kish-fish-hunter.com

شماره تماس: 159 63 44 764 98+

شماره همراه:  399 82 76 939 98+

 

testimonial 1

تمامی محصولات معرفی شده توسط گروه فیش هانتر دارای ضمانت اصالت کالا می باشند.

Storage

این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد قالب می باشد . شما می توانید با مراجعه به کنترل پنل جوملا این متن را ویرایش و یا حذف بفرمایید .

این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد قالب می باشد . شما می توانید با مراجعه به کنترل پنل جوملا این متن را ویرایش و یا حذف بفرمایید .این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد قالب می باشد . شما می توانید با مراجعه به کنترل پنل جوملا این متن را ویرایش و یا حذف بفرمایید .