اینستاگرام،ربات و کانال تلگرام فیش هانتر در هر لحظه با شماست!

color picker

 

 

 

 

 

 

 

توضیحاتی در مورد چرخ سورف کستینگ :

 

یکی از مهمترین وسایل در پرتاب های سورف کستینگ موتور مخصوص این کار می باشد که فرق این موتور با موتور های دیگر در اسپول موتور می باشد که به دلیل زیاد بودن قطر اسپول  در هنگام رها کردن نخ از روی اسپول کمترین استحکاک نخ با دیواره اسپول را دارا می باشد و برد پرتاب بیشتر می شود.

در حالی که اسپول موتورهای معمول بسیار گود می باشد ودر حال پرتاب، نخ به سختی از روی اسپول رها می شود و برد پرتاب را کم می کند که این مشکل در موتور های سورف کستینگ حل شده ایت.

در کل می توان گفت که موتور های ماهیگیری ساحلی:

1.از سایز بالایی برخوردار هستند

2.وزن بالایی دارند 

3.جزء بزرگترین موتور های ماهیگیری محسوب می شوند .

سایز نخ مناسب این سیستم 35 یا 40 میباشد موتوری مناسب این سیستم می باشد که بتواند حد اقل 200 متر نخ 40 را روی اسپول خود جای دهد .

میزان گنجایش نخ روی این موتورها زیاد هست و معمولا سایز های 6000 به بالا استفاده می شود ولی اگر ناچارا بدلایل مختلف تهیه چنین موتوری برای شما امکان نداشت زیاد نگران نباشید شما می توانید حتی از موتور های بایت رانر خودتون استفاده کنید ولی انتظار پرتاب هایی همانند سورف کستینگ از این موتور نداشته باشید.

درباره فیش هانتر

marlin min

وارد کننده تمامی لوازم تخصصی ماهیگیری

وارد کننده قطعات مصرفی جهت تعمیرات

انجام تعمیرات تخصصی لوازم ماهیگیری

فروش بصورت عمده و تک فروشی و ارسال به تمام نقاط کشور

بیشتر...

ورود اعضا

گروه ماهیگیری فیش هانتر

testimonial 1

"دوست عزیز از اینکه گروه ما را جهت همراهی در ماهیگیری خود انتخاب نموده اید کمال تشکر را دارم و امیدوارم بتوانم همراه با تیم فیش هانتر لحظات خوشی را برای شما در جزیره زیبای کیش رقم بزنم."

صفارزاده *مدیریت فیش هانتر*

testimonial 2

"دوست عزیزم من شما را در تورهای ماهیگیری گروه در جزیره زیبای کیش همراهی خواهم نمود و هر آنچه که در مورد ماهیگیری در جنوب ایران و خلیج فارس نیاز باشد به شما آموزش خواهم داد."

سرپرست تور

آدرس فروشگاه فیش هانتر کیش

درباره ما

گروه ماهیگیری فیش هانتر با بیش از 10 سال سابقه ماهیگیری ورزشی در ایران در حال راه اندازی بزرگترین وکاملترین مرجع ماهیگیری ایران می باشد

بیشتر...

تماس با ما

آدرس: کیش بازار ونوس طبقه فوقانی بانک صادرات غرفه 271

آدرس ایمیل: info@kish-fish-hunter.com

شماره تماس: 159 63 44 764 98+

شماره همراه:  399 82 76 939 98+

 

testimonial 1

تمامی محصولات معرفی شده توسط گروه فیش هانتر دارای ضمانت اصالت کالا می باشند.

Storage

این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد قالب می باشد . شما می توانید با مراجعه به کنترل پنل جوملا این متن را ویرایش و یا حذف بفرمایید .

این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد قالب می باشد . شما می توانید با مراجعه به کنترل پنل جوملا این متن را ویرایش و یا حذف بفرمایید .این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد قالب می باشد . شما می توانید با مراجعه به کنترل پنل جوملا این متن را ویرایش و یا حذف بفرمایید .