اینستاگرام،ربات و کانال تلگرام فیش هانتر در هر لحظه با شماست!

گروه ماهیگری فیش هانتر کیش در سال 1390 کار خود را به صورت تخصصی در زمینه واردات و فروش لوازم ماهیگیری آغاز نموده است.

گروه سعی دارد با آموزش ماهیگیری در خلیج فارس و همچنین برگزاری تور ماهیگیری در جنوب ایران و در شهرهای مختلف ورزش ماهیگیری را به تفریحی همگانی تبدیل نماید.

استقبال فراوان شما سروران گرامی موجبات این امر را فراهم آورد تا گروه ،برای افزایش سطح آگاهی دوست داران ماهیگیری برای اولین بار در ایران شبکه مجازی آموزش ماهیگیری را گردآوری و بصورت رایگان در اختیار شما قرار دهد.

امید است با پشتیبانی شما عزیزان و همچنین معرفی گروه ما به سایرین قدمی هر چند کوچک برداریم در پیش برد خط ماهیگیری به صورت ورزشی و راه اندازی سبک رها سازی در کشور.

 

 

ماهیگیری-در-خلیج-فارس،ماهیگیری-در-جنوب،ماهیگیری-در-کیش

درباره فیش هانتر

marlin min

وارد کننده تمامی لوازم تخصصی ماهیگیری

وارد کننده قطعات مصرفی جهت تعمیرات

انجام تعمیرات تخصصی لوازم ماهیگیری

فروش بصورت عمده و تک فروشی و ارسال به تمام نقاط کشور

بیشتر...

ورود اعضا

گروه ماهیگیری فیش هانتر

testimonial 1

"دوست عزیز از اینکه گروه ما را جهت همراهی در ماهیگیری خود انتخاب نموده اید کمال تشکر را دارم و امیدوارم بتوانم همراه با تیم فیش هانتر لحظات خوشی را برای شما در جزیره زیبای کیش رقم بزنم."

صفارزاده *مدیریت فیش هانتر*

testimonial 2

"دوست عزیزم من شما را در تورهای ماهیگیری گروه در جزیره زیبای کیش همراهی خواهم نمود و هر آنچه که در مورد ماهیگیری در جنوب ایران و خلیج فارس نیاز باشد به شما آموزش خواهم داد."

سرپرست تور

آدرس فروشگاه فیش هانتر کیش

درباره ما

گروه ماهیگیری فیش هانتر با بیش از 10 سال سابقه ماهیگیری ورزشی در ایران در حال راه اندازی بزرگترین وکاملترین مرجع ماهیگیری ایران می باشد

بیشتر...

تماس با ما

آدرس: کیش بازار ونوس طبقه فوقانی بانک صادرات غرفه 271

آدرس ایمیل: info@kish-fish-hunter.com

شماره تماس: 159 63 44 764 98+

شماره همراه:  399 82 76 939 98+

 

testimonial 1

تمامی محصولات معرفی شده توسط گروه فیش هانتر دارای ضمانت اصالت کالا می باشند.

Storage

این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد قالب می باشد . شما می توانید با مراجعه به کنترل پنل جوملا این متن را ویرایش و یا حذف بفرمایید .

این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد قالب می باشد . شما می توانید با مراجعه به کنترل پنل جوملا این متن را ویرایش و یا حذف بفرمایید .این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد قالب می باشد . شما می توانید با مراجعه به کنترل پنل جوملا این متن را ویرایش و یا حذف بفرمایید .